115 Szpital Wojskowy

z Przychodnią SPZOZ
KONTAKT

PUNKT SZCZEPIEŃ

dotyczy szczepień przeciwko COVID-19

 Rejestracja na szczepienie:

Każda osoba, która ma e-skierowanie może zapisać się na szczepienie poprzez:

  • infolinię 989-bezpłatnie i całodobowo,
  • online przez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
  • wyślij SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333
  • w rejestracji 115 SzWzP SPZOZ w Helu pod numerem tel.. 58 6904-280 w godzinach 8.00-18.00 ( od poniedziałku do piątku).

 

E-skierowanie

To dokument, który uprawnia Pacjenta do przyjęcia szczepionki. W większości przypadków jest ono generowane automatycznie dla osób, które mogą zapisać się na szczepienie.  W niektórych przypadkach pacjenci zgłaszają się do lekarza po ten dokument. Dzieje się tak w sytuacji, gdy dana osoba nie ma numeru PESEL lub w przypadku konkretnych pacjentów z wskazaniami chorobowymi-są oni o tym poinformowani.

E-skierowanie ważne jest 90dni

 

Przed szczepieniem należy pobrać i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19. Jeżeli chcąca się zaszczepić osoba nie będzie miała wydrukowanego i podpisanego kwestionariusza ze sobą , to otrzyma go do wypełnienia  w rejestracji POZ w dniu zgłoszenia się na szczepienie.

Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_dorosłej_przeciw_COVID-19_(wersja_PDF) (1)

 

 

Szczepienie dla młodzieży od 12 roku życia:

Żeby zakwalifikować się na szczepienie, trzeba wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby nieletniej przeciw COVID-19.wypenia go osoba szczepiona wraz z opiekunem prawnym, który musi podpisać dokument. Podczas szczepienia młodzieży w wieku 12-15 lat konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego, który wyraża zgodę na udzielenie świadczenia.

W przypadku młodzieży , która ukończyła 16 r.ż wymagana jest dodatkowo zgoda i podpis na kwestionariuszu osoby szczepionej

Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepełnoletniej_przeciw_COVID-19_(wersja_PDF) (2)

Szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat

Kwestionariusz zgłoszenia dziecka w wieku 5-11 oraz wszelkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19

Dlaczego warto się szczepić?

Skrypt szczepienia Covid-19 - część edukacyjna + argumentacja

DOKUMENTY

Pacjenci / Kontrahenci

PRACA

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Kategorie

Pin It on Pinterest